Новини з життя групи "Горобинка"20 грудня діти старшої групи "Горобинка" разом з керівником гуртка Труновою Марією Дмитрівною запросили батьків на звітне заняття танцювального гуртка,щоб показати їм свою вправність та майстерність. Батьки щиро раділи успіхам своїх дітей.

У дитячий садочок & 6 завітав Святий Миколай!Привітавши всіх дітей зі святом, він подарував подарунки кожній групі, а діти із задоволенням розповідали йому віршики і співали пісеньки.В старшу групу "Горобинка" Святий Миколай приніс набір конструктора "ЛЕГО".Діти з великою радістю прийняли цей подарунок.Багато цікавого та нового чекає дітей в грі з цим конструктором. 

Про небезпечні речі потрібно знать малечі
Під таким девізом з 20 по 24 листопада в дошкільному закладі був проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Вихователі розширювали знання дітей про правила безпечної поведінки на дорогах та транспорті, при користуванні електроприладами, при виявленні маловідомих предметів, при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами.
Протягом тижня використовувались різні види роботи з дітьми: бесіди, розповіді, дидактичні ігри, моделювання ситуацій, читання художніх творів, розгляд ілюстрацій, перегляд мультфільмів.
Були проведені пішохідні переходи вулицями міста. Діти побували на екскурсії в пожежній частині, Свої враження від побаченого відобразили в малюнках.
З метою закріплення дій персоналу у випадку надзвичайної ситуації була проведена тренувальна евакуація дітей та працівників дошкільного закладу.
Вчимося бути толерантними
З 13.11 по 17.11.2017 року в СДНЗ № 6 був проведений Тиждень толерантності. Разом з практичним психологом та вихователями діти   встановлювали «скриньки добрих побажань», в які батьки мали можливість помістити найкращі побажання своїм дітям; читали та обговорювали «кольорові казки» про толерантні стосунки, переглядали мультфільм «Про Діму». Прийняли участь у фотовиставці «Найкраща усмішка дитини».
На початку листопада до музичної зали дошкільного закладу завітала золота осінь.
Діти старшрї групи «Горобинка» зустрілися з бешкетливою Сорокою та Бабусею–Ягусею; Віршами, піснями, таночками, хороводами розповіли про дари та красу Осені. 

З 17 по 27 жовтня в дошкільному закладі був проведений І етап обласного фестивалю «Гармонія руху». Протягом 2-х тижнів ми  активізували свою роботу з дітьми з фізкультурно-оздоровчого, художньо-естетичного, предметно-практичного та валеологічного напрямків.

Був складений план проведення фестивалю. Кожний день мав свою тематичну спрямованість:

-              день рухливих ігор «У здоровому тілі – здоровий дух»;
-              день веселого таночка «Будем дружно танцювати , разом весело зростати»;
-              день валеології «Це чудово, коли хочеш бути здоровим»;
-              день предметно-практичної діяльності «Працюємо та граємо – досвід набуваємо».
Сприятлива погода дозволила багато заходів провести на свіжому повітрі: танцювальний флещмоб в день відкриття фестивалю, рухливі та спортивні ігри, фізкультурні заняття, оздоровчі прогулянки та пішохідні переходи, працю в природі.

Проведена протягом фестивалю робота з дітьми сприяла активізації рухової діяльності дітей, збереженню та зміцненню їх фізичного та психічного здоров’я.
18 вересня 2017 відбувся Олімпійський тиждень в дошкільному закладі

З 11 по 15 вересня в дошкільному навчальному закладі був проведений Олімпійський тиждень. Метою його проведення була пропаганда здорового способу життя, формування у дітей фізичного і морального здоров’я, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом.

В ході його проведення діти знайомились з історією виникнення Олімпійських ігор, їх символікою, залучались до різноманітних фізкультурно-оздоровчих заходів. Вихователі активно використовували розповіді, розгляд ілюстрацій, перегляд презентацій та мультфільмів на відповідну тематику.

Закінчився Олімпійський тиждень проведенням фізкультурного свята, в якому взяли участь діти нашої групи, випускник дошкільного закладу – юний футболіст Крисько Аристарх, тренери КДЮСШ «Барса» Терех Інна Григорівна та Бубенець Альона Миколаївна. Дітям було цікаво подивитись майстер-клас від юного футболіста Крисько Аристарха показати свої знання з історії Олімпійських ігор під час гри-вікторини; позмагатись у веселих іграх-естафетах , які провели з ними тренери КДЮСШ «Барса» та вихователь з фізичної культури Коржавіна О.В.
Спортивне свято сподобалось всім його учасникам.Вітаємо наших батьків та дітей з початком навчального року!

"Ми робимо крок у світле майбутнє наших дітей виховуючи та навчаючи їх"
Для наших діток це особливий рік.
-Чому? запитаєте ви?!
- Тому, що він останій  в дитячому садочку.
Наші маленькі "горобинки" стали зовсім дорослими , вони перейшли до старшої групи.І в же в наступному навчальному році перед ними відкриє двері школа.
Тому цей рік діти повині запам ятати , як самий світлий та радісний день.
З самих перших днів в дитячому садку  він стане для них чарівною казкою. А робити цю казку нам допомагають наші батьки ,які  з радістю та завзятям  роблять казку  дійсністю.
Переступивши поріг дитячого садка  1 вересня  наші діти були приємно вражені сюрпризом який на їх чікав.

Країна дитинства в дитячих роках


 
В перший день літа в День захисту дітей в дошкільному закладі було проведено музично-спортивне свято «Країна дитинства в дитячих роках».

 Вихователі підготували для дітей цікаву програму, куди ввійшли святковий флешмоб, різноманітні ігри-естафети з м’ячами, стрибками на казкових конячках, ігри-розваги з водою, конкурси на найкращий малюнок та «салют» з мильних бульбашок. Гарний настрій підтримувався веселою музикою.
Діти змістовно провели час та отримали масу позитивних емоцій.

Семінар-практикум «Комп’ютерна гра в житті дитини"

10 квітня 201710 квітня батьки та вихователі групи «Горобинка» зібрались на семінар-практикум «Комп’ютерна гра в житті дитини». Метою зустрічі було обговорення значення комп’ютерних ігор в житті дітей, ознайомлен-ня батьків з досвідом роботи вихователів групи по використанню комп’ютерних ігор та інтерактивної дошки в роботі з дітьми.
Вихователь Коротка Т.О. проаналізувала результати анкетування батьків з даного питання, познайомила батьків з основними функціями комп’ютерних ігор, нагадала правила безпеки при роботі з комп’ютером.
Батьки мали можливість переглянути відеоролик « Місце комп’ютер-ної гри в освітньому процесі групи «Горобинка» , пограти в розвиваючі ігри, попрацювати з інтерактивною дошкою.
Наприкінці зустрічі їм були надані рекомендації щодо правил корис-тування дітьми комп’ютером та адреси сайтів, матеріали яких можна ви-користати в роботі з дітьми.


Акція «Посади дерево» 31 березня 2017

Педагоги та діти  висадили на території закладу молоді деревця. Зелена зона дошкільного закладу поповнилась дубками, берізками та липами. Діти з великим задоволенням та бажанням допомагали  в посадці дерев.
Даний захід сприяв вихованню у дітей ціннісного ставлення до природи, прищепленню навичок природодоцільної поведінки, бажанню брати участь у природоохоронній діяльності.
26 Січня в нас пройшла сюжетно - рольова гра "Ярмарок"патріотичного виховання. 17 Січня у нас у групі відбулося день народження Хільковського Дениса, якому виповнилося 5 рочків. Всі дітки мали з мого його привітати, висловити свої побажання, заспівати пісню та поводити хоровод!
20 січня у нашому садочку відбулося відкрите заняття. Вихователь Коротка  Тетяна   Олександрівна брала участь у міському конкурсі  "Моє найкраще заняття" де провела комплексне підгрупове , навчально - ігрове заняття . В ході його проведення  використовувала  інноваційні технології, а саме інтерактивні ігри  з робою на інтерактивній дошці.
Комп’ютерні ігри та вправи – це особливий засіб, який  стимулює творчу активність дітей. Вони цікаві та доступні, ігрові завдання містять не тільки навчальний матеріал, способи та засоби для його вирішення, а ще мотив та мету, які стимулюють дитину. Дитина має реальну можливість бачити на екрані результат своєї роботи.  Інтерактивні дидактичні ігри дають змогу урізноманітнити заняття з розвитку загальної обізнаності дітей, сприяють підвищенню активності та реалізації творчих здібностей дошкільників. Комп’ютерні ігри не замінюють, а доповнюють усі традиційні види ігор, бо природним шляхом залучають дошкільників до набуття початкових навичок роботи з інформаційними технологіями, оперування знаковими формами мислення. Комп’ютерна гра надає можливість спрямувати діяльність дитини на досягнення дидактичної мети в ігровій формі.
Концпект заняття "Подорож зимовими місяцями"
Презентация "Подорож зимивими місяцями"
 28 грудня дошкільний заклад наповнився атмосферою новорічного свята. Красуня – ялинка запросила до музичної зали малят на святкове дійство. Протягом трьох днів біля ялинки лунали пісні, вірші, діти танцювали , грали, водили хороводи.

Та найбільшу радість у дітей викликав прихід Діда Мороза з онучкою Снігурочкою. Разом з дітьми та Дідом Морозом розважались ведмедики з лисичками, білочки з зайчиками, снігурі зі сніжинками. Запальними таночками радували гостей розбійники та циганки. 

Успішному проведенню свят сприяла активна участь в їх підготовці та проведенню всіх працівників дошкільного закладу та батьків малюків.


Наші вихованці отримали не тільки солодкі подарунки, а й великий запас позитивних емоцій, радості, гарного настрою.


Комментариев нет:

Отправить комментарий