Наш садочок

Історія ШСДНЗ № 6 — від минулого до сьогодення

Гарний дитячий садок – це маленький дитячий садок, щонай-менше, 6 груп, де затишно і добре дітям, їх батькам, педагогам. Це – модель, наближена до сімейної: діти різного віку не ізольовані по групах, є дитячо-доросле співтовариство, у центрі якого дитина.

Санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла–садок) № 6


Саме таким вимогам відповідав дитячий садок № 16 міського відділу освіти м. Шостки (нині санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 управління освіти Шосткинської міської ради), який відкрився у 1963 році в живописному куточку міста по-ряд з тінистим парком. На той час це був один з небагатьох дошкільних закладів міста, який фінансувався з місцевого бюджету.

                        Колектив ясел-садка №16 (1966 рік)Колектив ясел-садка №16

Впродовж 49 років дошкільний заклад очолювали завідуючі:Степанюк Майя Олександрівна
(1963–1966 рр.)

Марченко Ольга Михайлівна
(1966–1971 рр.)


Скомороха Олександра Іванівна
(1971–1981 рр.)


Корж Алла Дмитрівна
(1981–1993 рр.)


Кірєєва Тамара Михайлівна
(1993–1995 рр.)

Єрко Олена Петрівна
(1995-сьогоднішній день)

Методичну роботу організовували та проводили вихователі–методисти:


Сахневич Віра Василівна
(1967–1979 рр.)

Ткач Ольга Іванівна
(1979–1998 рр.)

Косюк Світлана Олексіївна
(1998-сьогоднішній день)

Колектив ШСДНЗ № 6 з впевненістю дивиться у майбутнєКолектив ШСДНЗ № 6 з впевненістю дивиться у майбутнє
Найяскравіші спогади дитинства пов'язані у багатьох із нас з дитячими святами. Саме такі враження залишаються у наших малят та їх батьків від музичних занять, свят та розваг, які проводить професіонал своєї справи, музичний керівник Гречко Л.В. Ось уже понад 27 років працює вона над розвитком музичних та естетичних здібностей дітей в різних видах музичної діяльності. Результатом її роботи є те, що багато дітей – випускників продовжують свою музичну освіту в школах та навчальних закладах різного рівня акредитації, а деякі з них обрали професію музичного керівника та вчителя музики.

Дошкільний навчальний заклад – це складний механізм, злагоджена робота якого залежить від тісної співпраці педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу.

Колектив ШСДНЗ № 6 з впевненістю дивиться у майбутнє, знаходиться в пошуку найбільш ефективних інноваційних технологій в роботі з дітьми дошкільного віку. За результатами атестаційної експертизи регіональною експертною радою по ліцензуванню та атестації закладів освіти Сумської області у грудні 2007 року дошкільному закладу був встановлений достатній рівень освітньої діяльності.

Дитячий садок майбутнього... Яким він буде, ніхто не знає. Але нам дуже хотілося б, щоб це був світ дитинства, любові, дружби, взаєморозуміння. Діти не повинні терпіти нестатку. Красивий, теплий, затишний дім. Живі квіти. Веселий садок. Спортивний майданчик. Басейн...


Комментариев нет:

Отправить комментарий